

Muzica – instrument în coaching
Vino alături de Maria Dofeldt de la CoachCompanion România într-o sesiune interactivă ca să explorezi cum poți să Stârnești Conștientizare și să Facilitezi creșterea clientului folosind muzica ca instrument în sesiunile tale de coaching.
Ce vom face în acest webinar?
- Vom învăța un instrument nou pe care îl poți pune în practică imediat cu clienții tăi
- Vom practica coachingul
- Auto-reflecţie
Maria Dofeldt
Născută în Suedia și stabilită în România în urmă cu 5 ani, Maria Dofeldt este Professional Certified Coach, mentor coach și fondator CoachCompanion în România. Este coach de peste 10 ani și trainer de peste 30 de ani.
Înainte să îsi înceapă cariera de coach, Maria a lucrat ca leadership trainer și a fost ea însăși lider în companiile de educație în domeniul IT. A studiat behaviorism și resurse umane la Universitatea din Halmstad.
Ceea ce o motivează pe Maria este să ajute persoanele și organizațiile să atingă noi niveluri de conștientizare și să sprijine coach-ii profesioniști să devină cea mai bună versiune a lor. Acesta este motivul pentru care a adus CoachCompanion în România, un institut de formare în coaching, fondat acum 15 ani în Suedia.
La CoachCompanion România, Maria pregătește liderii să folosească abordarea de coaching ca parte a abilităților lor de leadership, livrează programe de formare acreditate ICF ACTP și este mentor pentru viitori coach-i.
Participarea la acest eveniment este gratuită.