Mit și Realitate

18 nov. 2021

Mit și Realitate

O discuție informală şi deschisă cu Viorel Apetrei, Master Certified Coach & Global Assessor, despre înregistrările candidaților şi principiile de evaluare. Moderator este Sorina Istrate, ACC.
Principalele teme ale întâlnirii online:

• Principiile de bază urmate de evaluatorii globali
  • Adevărat sau fals? Cele mai întâlnite mituri despre cum trebuie să fie o înregistrare bună, care “să treacă”.
  • Exemple frecvent întâlnite, bune şi rele practici
  • Impactul noilor competențe actualizate
  • Discuții, Q&A

MCC

Viorel Apetrei este coach profesionist din 2006, după o carieră de succes în Marketing și Vânzări în Microsoft, lucrând cu clienți din toată lumea. A gestionat procese de coaching pentru CEOs, membri de board, membri din echipe de management și angajați high potentials din diferite industii precum IT, Telco, Banking, Pharma și Consultanță.
Viorel este Master Certified Coach (MCC), mentor si trainer pentru Imaginator coaching school (ACSTH), deasemenea este asesor global pentru International Coaching Federation. Nominalizat pentru programul Coaching Culture, recunoscut ca unul dintre cei mai buni în lume – finalist PRISM Awards 2019.

Sorina Istrate

ACC

Sorina Istrate, Business & Life Coach profesionist, acreditată de către ICF. Sorina are o experienta de peste 7 ani în gestionarea echipelor complexe de service în lumea corporațiilor și a folosit puterea coachingului pentru a îmbunătăți performața echipelor și pentru a contribui la creșterea personală și profesională. Crede în puterea lui “Aici” și “Acum”, folosindu-și intuiția și empatia la fiecare pas. Colaborează în principal cu lideri care se concentrează pe schimbarea de mindset și creștere.

Participarea la acest eveniment este gratuită.