Vrem să te cunoaștem: hai la Meet-up!

Vino alături de noi și alți coachi profesioniști din România să ne cunoaștem și să descoperim toate proiectele minunate pe care le facem împreună.

15 feb. 2024

Vrem să te cunoaștem: hai la Meet-up!

După ce am dat startul oficial al anului 2024 în prima ediție de Meet Up și am pus pe hârtie care sunt intențiile și obiectivele fiecăruia pentru anul în curs, de data aceasta vrem să te cunoaștem mai bine în cadrul unui eveniment de socializare și conectare cu ceilalți!

Vom vorbi despre:
  • Cât de ușor ne este să vorbim despre ceea ce facem?
  • Cum putem să deschidem o conversație despre coaching?
  • cum abordezi un client pentru o sesiune de explorare?

Despre asta vom vorbi în cadrul acestei întâlniri și cu ajutorul celorlalți participanți vom exersa cum să răspundem la întrebările de mai sus cât mai ușor și cât mai direct.

Eveniment exclusiv pentru membrii ICF România.

Moderator:

Raluca Cîmpea, MBA, PCC

Am un MBA în business și sunt un coach profesionist certificat (PCC-ICF). Cariera mea îndelungată în domeniul managementului de proiect, al operațiunilor, leadershipului si antreprenoriatului mi-a oferit o experiență vastă în dezvoltarea oamenilor și în formarea de echipe.Lucrez cu oameni din organizatii in varii industrii. Cred că ceea ce trăim în lumea noastră exterioară este o reflectare a ceea ce se întâmplă în lumea noastră interioară.Ceea ce atragem în viața noastră reflectă percepția noastră de sine. Misiunea mea este să inspir, să motivez, să respect, să ascult, să sprijin și să încurajez clienții mei să își atingă potențialul maxim în toate domeniile.

* Înregistrarea ta la acest eveniment se supune termenilor și condițiilor ICF România