Inspiring Coaching Culture cu Delia Rotaru

Delia Rotaru

30 sept. 2021

Inspiring Coaching Culture cu Delia Rotaru

Acum mai mult decât oricând, succesul unei echipe, al unei organizații, depinde de cultura acesteia.

Lumea business-ului modern solicită soluții inovative, iar acest lucru necesită o abordare proaspată, în care oamenii sunt susținuți și echipați să-și pună în valoare cât mai bine întregul potențial.

Continuăm seria de evenimente ‘Inspiring Coaching Culture’ cu o nouă invitată specială, Delia Rotaru, VP People & Organization eMAG.

Alături de ea vom afla ce înseamnă dezvoltarea unei culturi de coaching ca soluție de învățare, atingerea obiectivelor și impactul pozitiv în rezultatele de business ale organizației.

Discuția va fi facilitată de Carmen Negiba, Director Asociat Evenimente ICF România, ICF ACC Coach și Elena Marineci, Director Asociat Evenimente ICF Romania, ICF PCC Coach

Delia Rotaru, VP People & Organization eMag

Delia are o experiență de peste 15 ani în resurse umane, în industria de telecom și cea de e-commerce. Din 2015 face parte din echipa eMAG unde este VP People & Organisation eMAG are peste 5,000 de oameni în regiune, având hub-uri în București, Sofia, Varșovia și Budapesta.

Delia este pasionată de cunoaștere în general, oameni și psihologie în special. Este coach acreditat și are o certificare de Practitioner NLP, de la American Board of NLP. A absolvit de curând psihologia, ca a doua specializare, și se pregătește pentru o formare în psihoterapie, urmând un master în psihanaliză.

Participarea la acest eveniment este gratuită.

Tânjești după coaching?

Ai ajuns la locul potrivit!

office@coachfederation.ro

Tânjești după coaching?

Ai ajuns la locul potrivit!

office@coachfederation.ro

2020 © ICF ROMANIA. Crafted by Frame Design.