INSPIRING COACHING CULTURE

Simona Giurgila

16 iun. 2021

INSPIRING COACHING CULTURE

Continuăm seria de evenimente ‘Inspiring Coaching Culture’ cu o nouă invitată deosebită, Simona Giurgila, Director Asociat Resurse Umane MSD și Lider Diversitate și Incluziune MSD pentru România și Bulgaria, ICF ACC Coach.

Acum mai mult decât oricând, succesul unei echipe, al unei organizații, depinde de cultura acesteia. Cât de bine se vor adapta echipele și organizațiile la noua realitate?

Lumea business-ului modern solicită soluții inovative, iar acest lucru necesită o abordare proaspătă, în care oamenii sunt susținuți și echipați să-și pună în valoare cât mai bine întregul potențial.

Prin seria de evenimente ‘’Inspiring Coaching Culture’’ ne propunem să stăm de vorbă cu manageri, specialiști și antreprenori pentru a afla care sunt provocările cu care se confruntă, cum îmbrățișează noua realitate și mai ales cum se pregătesc ei și organizațiile din care fac parte pentru noile generații de lideri.

Alături de Simona Giurgila, vom afla ce înseamnă dezvoltarea unei culturi de coaching ca soluție de învățare, atingere a obiectivelor și impact pozitiv în rezultatele de business ale organizației.

Discuția va fi facilitată de Carmen Negiba, Director Asociat Evenimente ICF România, ICF ACC Coach.

Simona GIURGILA

Este Global HR Leader cu mai mult de 13 ani experiență în domeniul resurselor umane în companii multinaționale (Merck Sharpe and Dohme, Hewlett Packard Enterprise, Novartis și Vodafone), un lider orientat spre viitor, cu focus atât pe business, cât și pe oameni.

În prezent ocupă poziția de Director Asociat Resurse Umane în cadrul MSD Romania și este Lider Diversitate și Incluziune pentru România și Bulgaria și Mentor în Programul de Mentorat MSD la nivel global.  Expertiza ei include: strategie și dezvoltare de parteneriate de business, managementul talentelor, management de proiecte și programe, operațiuni, diversitate, echitate și incluziune, relațiile de muncă la nivel EMEA, recompense și facilități, bugete și raportări, audit resurse umane și salarizare.

Participarea la acest eveniment este gratuită.

Tânjești după coaching?

Ai ajuns la locul potrivit!

office@coachfederation.ro

Tânjești după coaching?

Ai ajuns la locul potrivit!

office@coachfederation.ro

2020 © ICF ROMANIA. Crafted by Frame Design.