The Journey Towards MCC at the intersection of 4 roads

At the end of this mentor coaching session you will learn...
Rodica Obancea

Rodica Obancea

06 feb. 2024

Cost

125 lei - NON membrii ICF Romania

The Journey Towards MCC at the intersection of 4 roads

At the end of this mentor coaching session you will learn what it takes to achieve the MCC accreditation from 4 perspectives:

• The technical one – WHAT you need to DO to get your MCC;
  • WHO you need to BE – who you need to become in order to BE an MCC;
  • How to embody the MCC Posture;
  • What you need to Master to act like an MCC

INVESTIȚIE

Pentru membrii ICF România participarea este gratuită, cod voucher: membrusficfro

Participanții ce NU sunt membri ICF România, pot achiziționa biletul în valoare de 125 RON, AICI

Speaker:

Rodica Obancea, MCC

– activează ca și coach profesionist din 2007 și are parteneriate de coaching cu lideri și echipe de leadership din industrii și organizații variate, în Romania și international. De-a lungul călătoriei de coach profesionist, Rodica a practicat coachingul ca fiind un stil de viață și un stil de business, și a creat proiecte, echipe și companii ce au această înțelegere la bază. Este pasionată de antreprenoriat și crede că ne putem antrena curajul de a fi și a face ceea ce ne dorim cu adevărat, onorand potențialul nostru cel mai înalt. Apreciază colaborarea cu alți coach și rezultatele atinse împreună și este mentor – coach din 2020.

Eveniment gratuit pentru membrii ICF.

* Înregistrarea ta la acest eveniment se supune termenilor și condițiilor ICF România