Discover your potential through coaching games

O întâlnire interactivă ca să explorezi ce înseamnă coaching-ul si cum te poate ajuta pe tine, în viața de zi cu zi.
Andreea Dana Alionte & Ada Chindea & Diana Harhata

Andreea Dana Alionte & Ada Chindea & Diana Harhata

Universitatea Romano- Americana
Bulevardul Expoziției 1B, București 012101, România

11 mai 2023

10:00 am - 11:30 am

Discover your potential through coaching games

E Saptamana Internationala a Coaching-ului Profesionist!

Vino alături de Andreea Dana Alionte (PCC), Ada Chindea (PCC) și Diana Harhata (ACC) la o întâlnire interactivă ca să explorezi ce înseamnă coaching-ul si cum te poate ajuta pe tine, în viața de zi cu zi.

Fie că ești student, profesor, coach, cursant al unei școli de coaching, leader sau îți dorești să devii, o descoperire a ceea ce poți benefia utilizând instrumente de coaching în timpul celor 90 de minute ale workshop-ului poate face diferența pentru o stare de bine și de echilibru în viata ta

Obiectivele workshop-ului:

• Sa facilitam un spatiu de constientizare a potentialului propriu fiecaruia si sa oferim posibilitatea de a experimenta coaching-ul, de a intelege beneficiile acestuia in viata fiecaruia
  • Sa cream oportunitatea participantilor de a comunica in echipe, precum si de a impartasi o noua experienta prin intermediul unor exercitii interactive
  • Sa informam publicul despre coaching-ul profesionist, despre ICF si despre modalitati de a deveni coach/ voluntar ICF

11 mai 2023, ora 10.00!

Te asteptăm cu bucurie!

Andreea Dana Alionte, PCC

Leadership & life coach de peste 9, si-a dedicat cele peste 2000 de ore de coaching pentru ca oamenii cu care i-a ghidat descopere soluții inedite pentru provocările vieții lor. Astfel, a ales să aduca prin contribuția personala la inițiativele comunității prin promovarea coaching-ului profesionist și prin voluntariat ca ambasador ICF în București.

Diana Harhata

Susțin indivizii, echipele și organizațiile cu care lucrez să învețe și să performeze în mediile în continuă schimbare din care facem parte cu toții. “Unleash Your Inner Game” este motto-ul care definește abordarea mea față de coaching, permițând astfel fiecăruia dintre noi să își descopere identitatea, resursele interne, obiectivele acordate cu sine și un curs de acțiune care să se concentreze pe Performanță, Învățare și Bucurie.

Ada Chindea, PCC

Este coach transformațional cu o experiență de peste 10 ani în antreprenoriat, organizare de evenimente și blogging. Îi place să fie între oameni și să faciliteze discuții provocatoare și pline de culoare, fiind pasionată de group coaching.

Visul meu este să ofer oamenilor cu care lucrez un spațiu sigur și lipsit de judecată, în care să poată explora provocările cu care se confruntă și mai ales, unde se pot juca liber cu orice idee ar avea astfel încât, să-și trăiască visurile azi și nu cândva.