Din culisele mentoringului

Folosind o abordare inspirata de design thinking si de coaching, Denisa va propune un mic cadru pentru a identifica esenta problemei atunci cand discutati cu un client, fie pe teme de business, fie pentru a identifica nevoile de dezvoltare...
Denisa Panaite – Cașu

Denisa Panaite – Cașu

13 iun. 2023

Cost

125 lei - NON membrii ICF Romania

Din culisele mentoringului

Odata identificata problema reala, vom explora si reformularea acesteia intr-un mod energizant. Asta inseamna, de multe ori, transformarea unei frustrari intr-o viziune viitoare (reframing).

Speaker:

Denisa Panaite – Cașu, PCC

Lider al Academiei PwC in Romania, Denisa si-a urmat activ pasiunea pentru coaching din 2017, absolvind mai multe scoli de coaching si chiar lansand una in Romania. Considera ca o mare parte din dezvoltarea si succesul ei se datoreaza contributiei mentorilor care au ajutat-o sa isi valorifice potentialul.

Face parte din echipa de supervizori pentru coachii interni din PwC la nivel CEE, este evaluator in cadrul examenului scolii de coaching PwC si lucreaza individual cu coachi in formare sau in proces de reacreditare.

Viziunea ei este sa contribuie la o comunitate de coachi profesionisti increzatori, adaptabili si pasionati care au, la randul lor, impact in societate. Ca stil, Denisa este o persoana energica, optimista si creativa, care crede in clientii ei de coaching chiar si atunci cand acestia nu o fac, le antreneaza un mindset de crestere si ii sustine sa se conecteze la ceea ce le aduce bucurie si implinire in mod sustenabil.

* Înregistrarea ta la acest eveniment se supune termenilor și condițiilor ICF România