Coaching & Networking

Calea Floreasca 212, sect 1, Bucharest

24 oct. 2022

Coaching & Networking

Vino alături de Oana Năstase Bleckenwegner (PCC), Andreea Dana Alionte (PCC) și Rudolf Nyari (PCC) la o întâlnire interactivă de networking într-o seară de luni în care să experimentezi ce înseamnă coaching-ul și să faci cunoștință cu oameni noi din mai multe domenii.
Fie că ești coach, antreprenor, membru într-un ONG, lider al unei echipe (sau îți dorești să devii lider), angajat, lucrător social sau în educație, vestea bună este că poți crește semnificativ calitatea relațiilor tale, personale și profesionale, prin manifestarea unei atitudini de lider prin coaching.

Prezentare workshop

Introducere: ICF, facilitatori, participanți
Exercițiu de coaching
Networking în format “întâlniri fulger”

Obiective de învățare
  1. Creșterea energiei prin experimentarea unui exercițiu de coaching
  2. Ce reprezintă ICF?
  3. Socializare, networking și dezvoltarea unei comunități
Competențe de coaching care vor fi explorate:

– Creșterea nivelului de conștientizare a potențialului de lider

Oana Năstase Bleckenwegner

Holistic Life, Career and Executive Coach – PCC, mentor, consultant, entrepreneur.

Sunt coach holistic pentru carieră, viață și leadership, mentor, consultant, antreprenor,  ambasador ICF la Viena.

În 2016 am fost premiată Mentorul Anului de către Professional Women Network. În trecut am lucrat ca și consultant pentru Banca Mondială, leader de ONG, director senior corporativ.

Andreea Dana Alionte

Lucrând de peste 8 ani ca leadership & life coach, mi-am dedicat cele peste 2000 de ore de coaching pentru ca oamenii cu care lucrez să descopere soluții inedite pentru provocările vieții lor. Astfel, am ales să aduc contribuția mea la inițiativele comunității prin promovarea coaching-ului profesionist și prin voluntariat ca ambasador ICF în București.

Rudolf Nyari

De 20 ani de când lucrez cu oamenii, întreaga mea activitate a avut ca scop performanța. Focusul meu a fost întotdeauna îndreptat înspre inovativitate și înspre atingerea celui mai înalt nivel de profesionalism. Am început in mediul academic, apoi am decis să-mi indrept atenția către propria dezvoltare și am devenit antreprenor, astfel că am dezvoltat, am construit si am pus in practică propriile idei, aspiratii și vise în companiile pe care le-am înființat. Pasionat de creștere și științele educației din 2015 contribui cu drag la promovarea și dezvoltarea profesiei de coaching profesionist in Romania si nu numai.