Ce fac coachi-i vara?

Pe 4 iulie ne vedem din nou la Meet-up, întâlnirea lunară a comunității de coachi profesioniști din România. Fie că ești sau nu membru ICF, te așteptăm alături de noi ca să ne cunoaștem, să facem schimb de cunoștințe și să ne cunoaștem puțin mai bine.
Ada Chindea & Georgiana Georgescu

Ada Chindea & Georgiana Georgescu

04 iul. 2024

Ce fac coachi-i vara?

De această dată vom povesti din experiențele celor invitați despre programul de vară al coachilor din România.
Intrăm în vacanță până în septembrie sau ne bucurăm la maxim de flexibilitatea rolului de coach?

Cum îmbinăm utilul și plăcutul pe perioada verii?

Hai să afli de la invitații noștri, membri ai comunității ICF România care a fost experiența lor în anii trecuți și ce au învățat din ea și te așteptăm și pe tine să împărtășești viziunea ta.

Haideți să co-creăm o vară pe gustul fiecăruia!

Speakers:

Ada Chindea, PCC – Director Membership

Georgiana Georgescu

Înregistrarea la acest eveniment se supune termenilor și condițiilor ICF România.